Online Servis Randevusu
  • Kazımdirik Mah. 296 Sok. No:13 Bornova / İzmir
  • 0850 502 85 85

Kampanyalar

GÜNCEL FIRSATLAR

Mercedes-Benz Bahar Kampanyası

Avantajlar başka bahara kalmasın.

Tutkunuz ilk günkü orijinalliğini korusun diye orijinal yedek parçada, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları'nda ve işçilikte %35’e varan bahar indirimleri sizi bekliyor. Hemen Serdar Özcan Otomotiv'e uğrayın, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağlarını tercih edenlere özel bu avantajlardan yararlanın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Yaz Lastik Kampanyası

Dört dörtlük bir yaza, lastiklerden başlayın.

Şimdi yaz lastik değişimi %25'e varan indirimlerle ve 24 ay lastik garantisiyle Serdar Özcan Otomotiv'de sizi bekliyor. Üstelik 4 lastik satın alanlara, orijinal jant göbek kapağı ve kış lastikleri için geçerli 300 TL değerinde çek, hediye. Siz de gelin, yaz lastiklerine hem güvenle hem de birbirinden özel hediyelerle geçin.
* 24 ay lastik garantisi
* Kış lastiği alışverişinde geçerli 300 TL değerinde hediye çeki

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Periyodik Bakım Paketi Sabit Fiyat Kampanyası

Mercedes sahibi olmak, her geçen gün daha avantajlı.

Mercedes-Benz Kompakt sınıf araçlar için periyodik bakım paketleri, çok avantajlı koşullarla sizi bekliyor. Hemen Serdar Özcan Otomotiv'e gelin, işçilik ve KDV dahil 1.700 TL’den başlayan fiyatlarla otomobilinizin orijinalliğini koruyun.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

C-Serisi Bakım Paketi Kampanyası

Periyodik bakımın yıldızı..
C-Serisi bakım paketleri, hiç olmadığı kadar avantajlı.

6 yaş ve üzeri C-Serisi otomobilinizi Serdar Özcan Otomotiv'e getirin, işçilik ve KDV dahil benzinli araçlarda 1.400 TL, dizel araçlarda 1.800 TL'lik avantajlı fiyatlardan yararlanın.
* Mercedes me Adapter hediye.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları

Mercedes'inizin gerçek performansını keşfedin.

Beklentilerinizi bir adım ileriye taşımanın zamanı geldi. Mercedes'iniz için özel olarak geliştirilen Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları ile motor aşınmalarını azaltın, yüksek performansı her koşulda yaşayın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Ön Ödemeli Bakım Kampanyası

Sen yetkili bir Mercedes'e benziyorsun.

Mercedes'iniz emin ellerde olsun diye, Serdar Özcan Otomotiv'de ön ödemeli bakım paketleri bu yıla özel %40'a varan indirimlerle! Dilediğiniz kadar bakım paketini şimdi alın, hiçbir yerde bulamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bu avantajı kaçırmayın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

4 Yıl Garanti Kampanyası

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz'de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayın