Online Servis Randevusu
  • Kazımdirik Mah. 296 Sok. No:13 Bornova / İzmir
  • 0850 502 85 85

Kampanyalar

GÜNCEL FIRSATLAR

Kış Lastik Kampanyası

Kış lastiklerine geçin, konfor ve güvenlikten vazgeçmeyin.

Kış lastiklerine geçişte Serdar Özcan Otomotiv'i tercih edenler kışa kazançlı başlıyor. Siz de yepyeni kış lastiklerine %20 indirim avantajıyla sahip olun, konfor ve güvenlikten ödün vermeden yolculuğun keyfini sürün. Üstelik 24 ay lastik garantisi ve dört lastik alanlara özel şemsiye hediyesi de sizleri bekliyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

C-Serisi Bakım Paketi Kampanyası

C-Serisi bakım paketleri, hiç olmadığı kadar avantajlı.

6 yaş ve üzeri C-Serisi otomobilinizi yetkili servisimize getirin, işçilik ve KDV dahil benzinli araçlarda 1.500 TL, dizel araçlarda 1.800 TL'lik avantajlı fiyatlardan yararlanın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Periyodik Bakım Paketi Sabit Fiyat Kampanyası

Mercedes sahibi olmak, her geçen gün daha avantajlı.

Mercedes-Benz Kompakt sınıf araçlar için periyodik bakım paketleri, çok avantajlı koşullarla sizi bekliyor. Hemen Serdar Özcan Otomotiv'e gelin, işçilik ve KDV dahil 1.700 TL’den başlayan fiyatlarla otomobilinizin orijinalliğini koruyun.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları

Mercedes'inizin gerçek performansını keşfedin.

Beklentilerinizi bir adım ileriye taşımanın zamanı geldi. Mercedes'iniz için özel olarak geliştirilen Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları ile motor aşınmalarını azaltın, yüksek performansı her koşulda yaşayın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Ön Ödemeli Bakım Kampanyası

Sen yetkili bir Mercedes'e benziyorsun.

Mercedes'iniz emin ellerde olsun diye, Serdar Özcan Otomotiv'de ön ödemeli bakım paketleri bu yıla özel %40'a varan indirimlerle! Dilediğiniz kadar bakım paketini şimdi alın, hiçbir yerde bulamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bu avantajı kaçırmayın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

4 Yıl Garanti Kampanyası

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz'de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

+1 Yıl Uzatılmış Garanti

Daha uzun garanti, daha fazla avantaj.

Mercedes’inizin garantisini uzatmak için önünüzde mükemmel bir fırsat var. Şimdi Serdar Özcan Otomotiv ile iletişime geçin, 4. Yıl Advantage Plus garanti paketlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

Daha uzun garanti, daha fazla avantaj.

Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olarak, kilometre sınırı olmadan 4 yıl ücretsiz garantinin sahibi oldunuz. Dilerseniz 5. yılı da şimdiden garantileyebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için tıklayın