Online Servis Randevusu
  • Kazımdirik Mah. 296 Sok. No:13 Bornova / İzmir
  • 0850 502 85 85

Kampanyalar

GÜNCEL FIRSATLAR

Kış Bakım Kampanyası

Kışa hazırlanmanın en orijinal yolu Mercedes-Benz fırsatlarından geçiyor.

Otomobilinizin kış bakımı için Serdar Özcan Otomotiv'i tercih edin. Yedek parça, işçilik ve MB Orijinal Motor Yağları'nda %35'e varan indirimleri kaçırmayın. Üstelik ikinci servis ziyaretinizde aynı avantajlardan tekrar faydalanabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Kış Lastik Kampanyası

Mercedes-Benz kış lastik indirimiyle bu kış yollar sizin.

Serdar Özcan Otomotiv'de kış lastikleri %20 indirimle sizi bekliyor. Fırsatı kaçırmayın, bu kış doğru lastiklerle yolların keyfini çıkarın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Kış Jant-Lastik Kampanyası

Kışlıkları hazırlamak için en doğru zaman.
Mercedes-Benz Orijinal kış jant-lastik setleri %50'ye varan indirimlerle sizi bekliyor. Hemen Serdar Özcan Otomotiv'i ziyaret edin, aracınızı şimdiden kışa uygun hale getirin.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

C-Serisi Bakım Paketi Kampanyası

Periyodik bakımın yıldızı..
C-Serisi bakım paketleri, hiç olmadığı kadar avantajlı.

6 yaş ve üzeri C-Serisi otomobilinizi Serdar Özcan Otomotiv'e getirin, işçilik ve KDV dahil benzinli araçlarda 1.200 TL, dizel araçlarda 1.500 TL'lik avantajlı fiyatlardan yararlanın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

C-Serisi Onarım Paketi Kampanyası

C-Serisi sahipleri için avantajlar paket halinde.

6 yaş ve üzeri C-Serisi otomobiller için onarım paketleri, işçilik ve yedek parçada KDV dahil indirimli fiyatlarla Serdar Özcan Otomotiv'de. Seçili güç aktarım organları, aşıntı ve kaza parçaları için geçerli bu fırsatı kaçırmayın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

C-Serisi Lastik Kampanyası

Lastikler yenileniyor.
C-Serisi avantajları devam ediyor.

6 yaş ve üzeri C-Serisi sahiplerini benzeri görülmemiş indirimler bekliyor. Siz de Serdar Özcan Otomotiv'e gelin; hem lastiklerinizi 2.500 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla yenileyin hem de MB Orijinal paspasa indirimli fiyatla sahip olun.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Periyodik Bakım Paketi Sabit Fiyat Kampanyası

Mercedes sahibi olmak, her geçen gün daha avantajlı.

Mercedes-Benz Kompakt sınıf araçlarda, periyodik bakım paketi fiyatları çok avantajlı koşullarla sabitlendi. Hemen Serdar Özcan Otomotiv'e gelin, işçilik ve KDV dahil 1.350 TL’den başlayan fiyatlarla otomobilinizin orijinalliğini koruyun.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Mercedes-Benz Orijinal Otomobil Aküleri

Mercedes-Benz orijinal akülerinde size özel indirim fırsatları.

Serdar Özcan Otomotiv'e gelin, Mercedes-Benz markalı orijinal akülerde size özel işçilik dahil 1.900 TL'den başlayan indirimli fiyatlardan yararlanın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları

Mercedes'inizin gerçek performansını keşfedin.

Beklentilerinizi bir adım ileriye taşımanın zamanı geldi. Mercedes'iniz için özel olarak geliştirilen Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları ile motor aşınmalarını azaltın, yüksek performansı her koşulda yaşayın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Ön Ödemeli Bakım Kampanyası

Sen yetkili bir Mercedes'e benziyorsun.

Mercedes'iniz emin ellerde olsun diye, Serdar Özcan Otomotiv'de ön ödemeli bakım paketleri bu yıla özel %40'a varan indirimlerle! Dilediğiniz kadar bakım paketini şimdi alın, hiçbir yerde bulamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bu avantajı kaçırmayın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

4 Yıl Garanti Kampanyası

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti Serdar Özcan Otomotiv'de. Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayın