Online Servis Randevusu
 • Kazımdirik Mah. 296 Sok. No:13 Bornova / İzmir
 • 0850 502 85 85

Hizmetlerimiz

BAKIM & ONARIM

Mercedes-Benz’in bakımı.

En önemli güvenlik sistemlerimizden biri bakımdır. Düzenli olarak yapıldığında Mercedes-Benz’inizin güvenliğini muhafaza eder, mobil kalmasını ve değerini korumasını sağlar.

Üretici olarak Mercedes-Benz’inizi en iyi biz biliriz. Profesyonel eğitimli servis personelimiz birinci sınıf bakım işlemi gerçekleştirmek için gerekli olan bilgi birikimine ve özel takımlara sahiptir. Olası aşınmalar ve olası hasarlar böylece zamanında tespit edilebilir. Bu sayede büyük ölçekli onarımlar ve bundan kaynaklanan maliyetler önlenebilir.

Düzenli randevuları düşünmenize hiç gerek yok: Mercedes-Benz’inizin standart donanımındaki servis aralığı göstergesi, servisten önce bir hizmet olarak otomatik bir şekilde size bir sonraki bakımı hatırlatır.

Aşağıda belirtilen işlemler kilometre ve süreye bağlı (hangisi önce dolarsa) değişkenlik göstermekle birlikte, kapsamlar aşağıda mevcuttur:

 • Motor yağı ve filtre değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Şansıman yağı ve filtre değişimi (C Serisi ve üst segment araçlarda 7 ileri şanzıman için 120.000 km/5 yıl, diğer araç tipleri için model ve üretim yıllarına göre değişim göstermektedir.)
 • Hava filtresi eleman değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Kombi/Toz filtresi değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Cam suyu seviyesi kontrolü ve tamamlanması (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Yakıt filtresi değişimi (dizel araçlarda her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Buji değişimi (benzinli, 4 silindirli motorlu araçlarda her 45.000 km/36 ayda bir)
 • Fren hidroliği değişimi (her 24 ayda bir)
 • Adblue ve BlueTec katkısı değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir
service-1
service-2

Mercedes-Benz Garanti

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz’de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes’inin keyfini çıkarıyor.

01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu hizmet ile yasal garanti süresini takip eden 24 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek, garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde, malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi 48. ayın sonuna kadar, yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için, garanti belgesindeki koşullar kapsamında, düzenli yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır.

Rot Ayar Cihazı HawkEye™

HTA-MB-R Dijital Görüntüleme Yüksek çözünürlükteki en son çıkan SONY KAMERA ile lastiklere takılan hedeflerin devamlı olarak resmini çekerek hedeflerin üzerindeki noktaların açılarını hesaplar. Bu sistem sayesinde dünyanın en hassas ölçümünü yapar. Kablosuz Sistem, Kendinden Merkezlemeli Adaptörler, HUNTER öndüzen ayar kelepçeleri ile dünyada en geniş ve büyük çaplı lastikleri bile tutabilmek amacıyla extra uzatmalar sayesinde en küçük janttan en büyüğüne kadar her türlü ön düzen işlemlerini yapabilmektedir.

Aracınızı kullanırken ilk günkü gibi hissedeceksiniz.

Balans Makinası Hunter 9700 ROAD FORCE TOUCH

Dünyanın Bir Numaralı Lastik ve Jant Arıza Tespit Makinesi

Baskı rulolu test, dünyada sadece HUNTER GSP 9700 balans makinesinde mevcuttur. Dünyadaki ilk otomatik kalibrasyonlu balans makinası olma özeliğine sahip makine, her 10 dakikada bir kendi kendini kalibre eder. Lastiğe 600Kg ruloyla baskı yaparak Lastik ve Jant arızasını tespit eder. Bu sayede lastik yol testini (lastik uniformitisini) kontrol eder.

TCX 525 Lastik Sökme-Takma Makinası

10 inch ile 24 inch arasında tüm lastikleri profesyonel bir şekilde söker ve takar.Tam otomatik ,çift devirli ve şok şişirme aksesuarları ile full ekipmandır.

Fren Test Cihazı AHS Prüftechnik PICARO III

Test istasyonu için temel modül olarak kullanılırak, tüm ölçüm değerleri, fren kuvveti farkının gösterimiyle birlikte analog ekranda açıkça görüntülenebilir ve değerlendirilebilir. Görüntülemeli otomatik test prosedürü, tüm aracın hızlı bir şekilde arıza teşhisinin yapılabilmesini sağlayarak, temel muayene gereksinimlerinin ötesine geçer, TÜV / GS Certificate onaylıdır.Araç üzerinde yapılan tüm işlemler, aracın önceki ve sonraki halini kaydedip çıktıları müşteriye teslim edilmektedir.

Nussbaum Power Lift HF 3500 Nussbaum HF NT HyperFlow® Hydraulic System for Car Lifts

Yeni nesil Çift sütunlu hidrolik liftlerle, Daha kolay kullanım için enerji setleri ile her iki taraftaki kontrol üniteleri 3.500 kg Maximum kaldırma kapasitesi ve çift emniyet sistemi

BLACKHAWK SHARK3 UNIVERSAL ELEKTRONIK ŞASE ÖLÇME SİSTEMİ

Mercedes-Benz onaylı ,Özel Pulse Teknolojisine sahip makine, Özel Push Pull torç ile hız ve kaynak parametrelerini torç üzerinden ayarlama imkanı vererek, dijital gösterge panolu 3 farklı kaynak yöntemi (MIG Lehim Kaynağı, Alüminyum Kaynağı, MIG- MAG Kaynağı) yapabilmektedir. Microişlemci ile tekrarlanabilir kaynak performansı sayesinde, kaynak işlemini hafızaya alabilme, yalnız sac kalınlığı ayarı ile kolay ve hızlı işlem yapabilme özelliğine sahip olup, Program güncelleme olanağı ,5.7″ TFT Ekran ve Hava soğutma özeliğine sahiptir.

GYS - VAS 821 101 Argon ve Punto Kaynak Makinası

Punta Kaynak Ünitesi, Invertör teknolojisi, su soğutmalı Güç kaybı olmayan özel “Trafolu C Pense”, Full otomatik “Spot7″ kaynak teknolojisi

(Hiç bir ayar gerektirmeyen otomatik kaynak programı) EDC, Çok yönlü 6” dijital ekran ile kolay ve hızlı kullanım sağlamaktadır. Kaynak işlemlerinin görüntülenmesi, hafızaya alınması ve raporlanarak yazdırılması SPOTSAVE Kullanıcının oluşturduğu ve isimlendirdiği özel kaynak parametrelerinin hafızaya alınması Zayıf akımlarda otomatik ses uyarısı başlıca özelikleri arasında yer almaktadır.

STORM Boya Kabini

Yan duvarlar 50 mm kalınlığında cam yünü izolasyonlu 1 mm Galvaniz sacdan imal edilmiştir. Panellerin dış yüzeyleri ergonomik görünüm ve daha uzun ömür sağlamak bakımından ithal statik toz boya ile boyanmıştır.Boyama sırasında renk kontrolünü en iyiye çıkartacak şekilde dizayn edilmiş aydınlatma sistemine sahiptir.. Açılı yerleştirilmiş reflektörler sayesinde kabinin içinde eşit ışık dağılımı sağlanmaktadır. Ayrıca elektronik balast kullanılmakta olup, bu şekilde enerjiden tasarruf sağlanmaktadır.Kabin içinde, otomobil yanında parça boyama imkanı veren tavana asılmış raylı bir askı sistemi mevcuttur.

Glasurit® Boya Miks Makinesi

Glasurit Tamir boyası sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle BASF marka boya miks makinesi kullanılmaktadır.

Texa Klima Cihazları

Her türlü gaz tipine uygun kilima gaz dolum cihazları bulunmaktadır.

KONFORT 720R

2 Soğutucu klima gazı için dolum istasyonu, R134a ve R1234yf

KONFORT 760R 2 GAZ BİRDEN

760R, eski R134a soğutucu klima gazı veya yeni R1234yf soğutucu klima gazı

KONFORT 744 (CO2)

R744 (CO2) soğutucu için klima bakım ve dolum sistemlerini yöneten sıkı endüstri standartlarına uygundur.

SERVİS FORMU

Adınız

E-posta

Telefon

Araç Modeli

Kilometre (opsiyonel)

Tarih

Bu formu göndererek hiçbir yükümlülük altına girmeden bir servis randevusu alacaksınız ve 48 saat içinde bir servis danışmanı ile iletişime geçeceksiniz.
ÇALIŞMA SAATLERİ
PazarKapalı
Pazartesi8:30 - 18.30
Salı8.30 - 18.30
Çarşamba8.30 - 18.30
Perşembe8.30 - 18.30
Cuma8.30 - 18.30
Cumartesi8.30 - 17.00
Bize Sorularınız Mı Var? Sizin için buradayız...
Bize Ulaşın
+0850 502 85 85